KDYŽ NA ŠKOLNÍ VÝLET, TAK DO FUTURENTA!

Zábava i vzdělávací prvky na jednom místě. Hra je založena na týmové spolupráci, která baví žáky základních škol i starší studenty. Děti se zábavnou formou naučí lepší týmové spolupráci, která se jim bude hodit do budoucna. Připravte se na jedinečnou akční hru, která kombinuje fyzické a logické aktivity.

 • 180 minut akce
 • 4 role – 1 tým
 • Pro žáky od 2. stupně ZŠ
 • Plocha 2 000 m²
 • Občerstvení pro hráče
 • Týmová spolupráce
 • Moderní technologie
 • Až 50 dětí najednou ve hře
 • 15 minut od centra Prahy
 • Skvělá dostupnost MHD
 • Vlastní parkoviště i pro bus
 • Doprovodné programy

KOUKNĚTE SE, JAK MŮŽE VYPADAT VÁŠ VÝLET

JEDINEČNÁ ZÁBAVA PRO CELOU TŘÍDU

CENA 1 OSOBA
Zakladní škola
420 Kč
Střední škola
550 Kč
Vysoká škola
750 Kč

Otevírací doba pro školy je možná i v dopoledních hodinách.

Ceny jsou platné v rámci školního výletu při platbě na místě/na fakturu.

Připravte se na skvělou zábavu

Na našich stránkách si v rezervačním formuláři vyberete z nabídky volných termínů, zobrazí se vám volné časy a potvrzení rezervace Vám následně přijde do mailu během 24 hodin.

E-mailem na adrese info@futurento.cz nebo telefonicky na č. +420 603 220 142, popřípadě si vytvořit novou rezervaci a do poznámky uvést informaci o zrušení předchozí rezervace.

Hra je koncipována pro týmy po 4 hráčích. Každý v týmu dostane herní telefon, kterým se hra ovládá, a v aplikaci se s ním načítají body. Hru je možné hrát ve třech – jeden hráč hraje se dvěma telefony, nebo v pěti – jeden hráč hraje bez telefonu. Lze samozřejmě vytvořit více týmů, které hrají souběžně, ale minimální počet hráčů v týmu je 3.

Voucher se uplatňuje vždy na místě v čas rezervace. Je tedy zapotřebí mít voucher s sebou (stačí v telefonu). Zadáním kódu voucheru při vytváření rezervace se vouchery automaticky neuplatňují, potvrzení rezervace je pouze potvrzením termínu. Voucher musí být platný v den návštěvy.

Autem zajeďte do ulice Klečákova, na konci ulice je brána se zvonkem FUTURENTO, zazvoňte a my vás vpustíme na naše parkoviště. (Ulice Na Harfě je pouze pro pěší.)

Hra trvá až 3 hodiny, samozřejmě je možné hru ukončit dřív, ale většinou se využijí celé 3 hodiny. Během hry mají hráči kdykoliv přístup na recepci, kde se můžou občerstvit nebo si odskočit:)

Sportovní pohodlné oblečení a sportovní obuv, není nutné mít s sebou obuv na přezutí do vnitřních prostor. V zimních měsících doporučujeme s sebou mikinu. K dispozici jsou skříňky – vratná záloha 100 Kč, která musí být v hotovosti.

Naše hra je určena pro starší 12 let. V případě, že by hráč v týmu byl mladší 12 let, je nutné, aby alespoň jeden ze spoluhráčů byl starší 18 let. Děti mladší 15 let pouze v doprovodu dospělé osoby z důvodu úvodní administrativy (do hry s nimi doprovod nemusí).

Kapacita hry v jeden čas je 40 osob, tedy 10 týmů.
Většinou procházíte hru jen s Vaším týmem, s ostatními se potkáváte na chodbách.

Naše hra není nijak extrémně fyzicky náročná, nicméně určité fyzické aktivitě se u nás nevyhnete. Rádi bychom poznamenali, že hra je na vlastní nebezpečí. Nedoporučujeme naši hru například pro osoby se slabým srdcem, osoby trpící epilepsií a těhotné ženy. Bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Hra je v češtině a angličtině. Všude po areálu jsou anglické popisky.

Hra je uzavřená a není možné hráče během hry sledovat.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA