SLAVÍME 5. NAROZENINY SE SLEVOU 30%

S kódem „NAROZENINY“ získáte 30% slevu. Vouchery mají platnost 12 měsíců. Vouchery zakoupené od 1. dubna do 31.8. 2024 se zařadí do slosování o 100 000 Kč.

Objevte skvělou zábavu v jedinečné akční hře v Praze. Vytvořte týmy z kamarádů, rodiny či kolegů z práce a přijďte vyhrát nad budoucností. Celou hrou vás bude provázet náš chytrý telefon, kterým budete otevírat dveře od místností a především budete prostřednictvím telefonu sbírat body.

Hra je určena pro 3- 4 členné týmy, kapacita areálu je ale mnohem větší. Najednou vás může hrát až 50.

Zažijte jedinečnou zábavu v Praze a vyhrajte 100 000 Kč! 

CENA 1 OSOBA
CENA TÝM - 4 OSOBY
Osoba starší 12 let na 2 hodiny
689 Kč
2 756 Kč
Osoba starší 12 let na 3 hodiny
849 Kč
3 396 Kč

SLEVA 30% NA VOUCHERY

Doplatek 3. hodiny = 210 Kč/os

Ceny jsou platné při platbě na místě a jsou včetně DPH

S kartou ISIC získáte slevu 10 %.

 

Rezervovat

Ceny jsou platné při platbě na místě a jsou včetně DPH

 

Zakupte voucher se slevou 30%
A vyhrajte 100 000 Kč.

Chci voucher

KOUKNĚTE, JAK TO U NÁS VYPADÁ

JEDINEČNÁ ZÁBAVA PRO CELOU PARTU

Připravte se na skvělou zábavu

Na našich stránkách si v rezervačním formuláři vyberete z nabídky volných termínů, zobrazí se vám volné časy a potvrzení rezervace Vám následně přijde do mailu během 24 hodin.

E-mailem na adrese info@futurento.cz nebo telefonicky na č. +420 603 220 142, popřípadě si vytvořit novou rezervaci a do poznámky uvést informaci o zrušení předchozí rezervace.

Hra je koncipována pro týmy po 4 hráčích. Každý v týmu dostane herní telefon, kterým se hra ovládá, a v aplikaci se s ním načítají body. Hru je možné hrát ve třech – jeden hráč hraje se dvěma telefony, nebo v pěti – jeden hráč hraje bez telefonu. Lze samozřejmě vytvořit více týmů, které hrají souběžně, ale minimální počet hráčů v týmu je 3.

Voucher se uplatňuje vždy na místě v čas rezervace. Je tedy zapotřebí mít voucher s sebou (stačí v telefonu). Zadáním kódu voucheru při vytváření rezervace se vouchery automaticky neuplatňují, potvrzení rezervace je pouze potvrzením termínu. Voucher musí být platný v den návštěvy.

Autem zajeďte do ulice Klečákova, na konci ulice je brána se zvonkem FUTURENTO, zazvoňte a my vás vpustíme na naše parkoviště. (Ulice Na Harfě je pouze pro pěší.)

Hra trvá až 3 hodiny, samozřejmě je možné hru ukončit dřív, ale většinou se využijí celé 3 hodiny. Během hry mají hráči kdykoliv přístup na recepci, kde se můžou občerstvit nebo si odskočit:)

Naše hra není nijak extrémně fyzicky náročná, nicméně určité fyzické aktivitě se u nás nevyhnete. Rádi bychom poznamenali, že hra je na vlastní nebezpečí. Nedoporučujeme naši hru například pro osoby se slabým srdcem, osoby trpící epilepsií a těhotné ženy. Bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Sportovní pohodlné oblečení a sportovní obuv, není nutné mít s sebou obuv na přezutí do vnitřních prostor. V zimních měsících doporučujeme s sebou mikinu. K dispozici jsou skříňky – vratná záloha 100 Kč, která musí být v hotovosti.

Naše hra je určena pro starší 12 let. V případě, že by hráč v týmu byl mladší 12 let, je nutné, aby alespoň jeden ze spoluhráčů byl starší 18 let. Děti mladší 15 let pouze v doprovodu dospělé osoby z důvodu úvodní administrativy (do hry s nimi doprovod nemusí).

Kapacita hry v jeden čas je 50 osob, tedy 10 týmů.
Většinou procházíte hru jen s Vaším týmem, s ostatními se potkáváte na chodbách.

Hra je v češtině a angličtině. Všude po areálu jsou anglické popisky.

Hra je uzavřená a není možné hráče během hry sledovat.


Rezervovat