SLAVÍME 5. NAROZENINY SE SLEVOU 30%

S kódem „NAROZENINY“ získáte 30% slevu na e-shopu.. Vouchery mají platnost 12 měsíců. Vouchery zakoupené od 1. dubna do 31.8. 2024 se zařadí do slosování o 100 000 Kč.

Ať už plánujete rozlučku, narozeninovou oslavu nebo jen chcete zpestřit večírek, vyzkoušejte FUTURENTO. Připravíme vám program na míru a samozřejmostí je připravený bar s občerstvením. Pokud si budete přát něco speciálního, postaráme se o to. Na tuhle party budete dlouho vzpomínat.hot salehttps://character-edu.orghot

  • Děti od 12 let
  • 180 minut akce
  • Až 50 osob najednou ve hře
  • Plocha 2 000 m²
  • Moderní technologie
  • 15 minut od centra Prahy
  • Bar a šatny
  • Parkování

FUTURENTO JE MÍSTO PRO VAŠI OSLAVU

JAK MÁ VAŠE VYSNĚNÁ OSLAVA VYPADAT

Dejte vědět, co by se vám líbilo. Pak nám stačí nechat kontakt a detaily vyřešíme osobně.


Nezávazná poptávka

TAKHLE VZPOMÍNAJÍ OSTATNÍ

Připravte se na skvělou zábavu

Na našich stránkách si v rezervačním formuláři vyberete z nabídky volných termínů, zobrazí se vám volné časy a potvrzení rezervace Vám následně přijde do mailu během 24 hodin.

E-mailem na adrese info@futurento.cz nebo telefonicky na č. +420 603 220 142, popřípadě si vytvořit novou rezervaci a do poznámky uvést informaci o zrušení předchozí rezervace.

Hra je koncipována pro týmy po 4 hráčích. Každý v týmu dostane herní telefon, kterým se hra ovládá, a v aplikaci se s ním načítají body. Hru je možné hrát ve třech – jeden hráč hraje se dvěma telefony, nebo v pěti – jeden hráč hraje bez telefonu. Lze samozřejmě vytvořit více týmů, které hrají souběžně, ale minimální počet hráčů v týmu je 3.

Voucher se uplatňuje vždy na místě v čas rezervace. Je tedy zapotřebí mít voucher s sebou (stačí v telefonu). Zadáním kódu voucheru při vytváření rezervace se vouchery automaticky neuplatňují, potvrzení rezervace je pouze potvrzením termínu. Voucher musí být platný v den návštěvy.

Autem zajeďte do ulice Klečákova, na konci ulice je brána se zvonkem FUTURENTO, zazvoňte a my vás vpustíme na naše parkoviště. (Ulice Na Harfě je pouze pro pěší.)

Hra trvá až 3 hodiny, samozřejmě je možné hru ukončit dřív, ale většinou se využijí celé 3 hodiny. Během hry mají hráči kdykoliv přístup na recepci, kde se můžou občerstvit nebo si odskočit:)

Naše hra není nijak extrémně fyzicky náročná, nicméně určité fyzické aktivitě se u nás nevyhnete. Rádi bychom poznamenali, že hra je na vlastní nebezpečí. Nedoporučujeme naši hru například pro osoby se slabým srdcem, osoby trpící epilepsií a těhotné ženy. Bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Sportovní pohodlné oblečení a sportovní obuv, není nutné mít s sebou obuv na přezutí do vnitřních prostor. V zimních měsících doporučujeme s sebou mikinu. K dispozici jsou skříňky – vratná záloha 100 Kč, která musí být v hotovosti.

Naše hra je určena pro starší 12 let. V případě, že by hráč v týmu byl mladší 12 let, je nutné, aby alespoň jeden ze spoluhráčů byl starší 18 let. Děti mladší 15 let pouze v doprovodu dospělé osoby z důvodu úvodní administrativy (do hry s nimi doprovod nemusí).

Kapacita hry v jeden čas je 40 osob, tedy 10 týmů.
Většinou procházíte hru jen s Vaším týmem, s ostatními se potkáváte na chodbách.

Hra je v češtině a angličtině. Všude po areálu jsou anglické popisky.

Hra je uzavřená a není možné hráče během hry sledovat.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA