OBJEVTE SKVĚLÝ TEAMBUILDING

Jedinečný teambuilding či firemní akce pro zaměstnance i obchodní partnery. Spojte zábavu, týmovou spolupráci i dechberoucí atmosféru budoucnosti. Disponujeme krásnými prostory bývalých hal ČKD na rozloze přes 2 000 m² a venkovní zahradou pro letní akce a grilování. Lepší místo pro teambuilding budete v České republice hledat těžce.

 • Konferenční místnosti
 • Doprovodné programy
 • Zajištění dopravy
 • Zajištění ubytování
 • Venkovní sezení
 • Dárky pro zúčastněné
 • Originální teambuilding
 • Kapacita až 150 osob
 • 3 hodiny týmové akce
 • Moderní technologie
 • Plně vybavený bar
 • Catering dle přání

FUTURENTO VÁS NADCHNE

Objevte to nejlepší ze světových her v jedinečném zábavním centru v Praze. Vytvořte týmy z kamarádů, rodiny či kolegů z práce a přijďte vyhrát nad budoucností. Celou hrou vás bude provázet náš chytrý telefon, kterým budete otevírat dveře od místností a především pomocí telefonu budete sbírat body.

Kromě originální hry pro vaši firmu zajistíme i občerstvení, doprovodný program nebo ubytování v partnerských hotelech, pokud si budete přát. Je to pouze na vás, jak naše prostory a služby využijete.

Poptávkový formulář

JEDINEČNÁ ZÁBAVA PRO CELOU FIRMU

ZÁBAVA PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Jde nám o to, abyste si to užili. Záleží, kolik vás bude a co si ke hře budete přát. Stačí nám napsat, zavolat nebo vyplnit nezávaznou poptávku a my se Vám následně ozveme s konkrétní nabídkou a kalkulací.

Poptávkový formulář

ZAJISTÍME VÁM MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Pokud nejste z Prahy, ale chcete si hru užít naplno, zajistíme vám ubytování v našich partnerských hotelech. Jestli si budete přát cokoliv jiného, dejte nám vědět a pokusíme se to zajistit.

Chci hotel

Takhle vypadá opravdová zábava

Připravte se na skvělou zábavu

Na našich stránkách si v rezervačním formuláři vyberete z nabídky volných termínů, zobrazí se vám volné časy a potvrzení rezervace Vám následně přijde do mailu během 24 hodin.

E-mailem na adrese info@futurento.cz nebo telefonicky na č. +420 603 220 142, popřípadě si vytvořit novou rezervaci a do poznámky uvést informaci o zrušení předchozí rezervace.

Hra je koncipována pro týmy po 4 hráčích. Každý v týmu dostane herní telefon, kterým se hra ovládá, a v aplikaci se s ním načítají body. Hru je možné hrát ve třech – jeden hráč hraje se dvěma telefony, nebo v pěti – jeden hráč hraje bez telefonu. Lze samozřejmě vytvořit více týmů, které hrají souběžně, ale minimální počet hráčů v týmu je 3.

Voucher se uplatňuje vždy na místě v čas rezervace. Je tedy zapotřebí mít voucher s sebou (stačí v telefonu). Zadáním kódu voucheru při vytváření rezervace se vouchery automaticky neuplatňují, potvrzení rezervace je pouze potvrzením termínu. Voucher musí být platný v den návštěvy.

Autem zajeďte do ulice Klečákova, na konci ulice je brána se zvonkem FUTURENTO, zazvoňte a my vás vpustíme na naše parkoviště. (Ulice Na Harfě je pouze pro pěší.)

Hra trvá až 3 hodiny, samozřejmě je možné hru ukončit dřív, ale většinou se využijí celé 3 hodiny. Během hry mají hráči kdykoliv přístup na recepci, kde se můžou občerstvit nebo si odskočit:)

Naše hra není nijak extrémně fyzicky náročná, nicméně určité fyzické aktivitě se u nás nevyhnete. Rádi bychom poznamenali, že hra je na vlastní nebezpečí. Nedoporučujeme naši hru například pro osoby se slabým srdcem, osoby trpící epilepsií a těhotné ženy. Bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Sportovní pohodlné oblečení a sportovní obuv, není nutné mít s sebou obuv na přezutí do vnitřních prostor. V zimních měsících doporučujeme s sebou mikinu. K dispozici jsou skříňky – vratná záloha 100 Kč, která musí být v hotovosti.

Naše hra je určena pro starší 12 let. V případě, že by hráč v týmu byl mladší 12 let, je nutné, aby alespoň jeden ze spoluhráčů byl starší 18 let. Děti mladší 15 let pouze v doprovodu dospělé osoby z důvodu úvodní administrativy (do hry s nimi doprovod nemusí).

Kapacita hry v jeden čas je 40 osob, tedy 10 týmů.
Většinou procházíte hru jen s Vaším týmem, s ostatními se potkáváte na chodbách.

Hra je v češtině a angličtině. Všude po areálu jsou anglické popisky.

Hra je uzavřená a není možné hráče během hry sledovat.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA